KONST / Litografier / Litografi 9467270

nr 946 7270

Gustaf Isander

(1863-1929), Sverige

Litografi, Gustaf Isander (1863-1929), Ã…rsta Holmar, signerad. 1922, motivet: 23x32

Gustaf Isander, svensk målare född 1863, död 1929.

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 mars 2015
kl 19:18:14

25/2 17:20:47 1      100 kr
2/3 19:13:14 2      Vinnande bud

Gustaf Isander

Läs mer om Gustaf Isander